استاد اشکوه موسس گروه قالبسازی و جواهرسازی رامین، در کودکی و از اواخر دههِ 60 فعالیت خود را در زمینهِ ساخت صنایع دستی با چوب، سنگ و فلزات آغاز نمود و در اوایل دههِ 70 شروع به فعالیت در صنعت طلا، جواهر و نقره نمود.


همچنین با بهره گیری از تجارب اساتید بزرگ این رشته زیر و بم این صنعت کهن و باستانی را به بهترین شیوه یاد گرفت.


ایشان با فعالیت در تمام شاخه های زرگری، ساخت طلا، جواهر و نقره اصول و فنون این صنعت را آموخت و به تدریج در کلیهِ مراحل صنف به استادی رسید.


زمانی شخصی به مرحلهِ قالبسازی خواهد رسید که تمامی شاخه های ساخت و فروش طلا، جواهر و نقره را به خوبی آموخته باشد و بتواند به کار گیرد. از آنجا که وی تمامی این مراحل را گذرانده بود به مرحلهِ قالبسازی رسید و مانند سایر کارهای گذشته در این شاخه نیز خوش درخشید.


لیکن در سال 1376 فعالیت مستقل و حرفه ای خود را با تغییرات اساسی، ابداعات و نوآوری های شگرف و کارآمد که منحصر شخص ایشان است در این صنعت مهم آغاز نمود. از اوایل دههِ 80 با تعلیم جوانانی که در جستجوی علم و هنر قالبسازی بودند که در راس همهِ مشاغل فنی جهان می باشد، مجموعه ای را فراهم نمود که در هیچ زمینه ای دیگران در این صنعت قابل رقابت با ایشان نباشند و برای درک بهتر و ارائهِ خدماتی متفاوت و نوین و سنجش نظر مستقیم مصرف کنندگان بیش از نیم دهه به صورت کاملا تخصصی در کنار قالبسازی و جواهرسازی با تأسیس گالری جواهری تابنده و در کنار آن واحد سکه و صراف، سکه تابنده از تمام جزئیات و رموز و فنون این صنعت آگاه و با علم و تجربه ی بسیار گران بهاء صنعت قالبسازی را به صورت کاملاً تخصصی و نوآوری های بسیار مهم و کلیدی که از هر نظر کلیه ی نیازهای همهِ سازندگان طلا، جواهر و نقره، دندان پزشکان، جراحان و صنعتگران را مرتفع سازد و هم اکنون یکی از قدیمی ترین، بزرگترین و حرفه ای ترین قالبسازهای ایران می باشند و با گروه متخصصی که کاملا تحت تعلیم و تربیت ایشان بوده اند کلیهِ خدمات صنعت قالبسازی را ارائه می دهند.